Skontaktuj się z nami
Jack Liu

Numer telefonu : (86) 13884494576

WhatsApp : +(86)13884494576

Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd

Jakość prowadzi na rynek, a poprawa prowadzi do postępu

Postawa jest wszystkim, detal jest wszystkim

Weź naukę i technologię jako siłę napędową, żyj z jakością

Klient jest naszym bogiem, jakość jest wymaganiem Boga

  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki Dobre źródło wody. Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 1 million -2 million Rok założenia 2015
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie
NINGBO DOBRE ŹRÓDŁO WODY OCHRONA ŚRODOWISKA URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE CO., LTD

jest zorientowanym na eksport producentem mini chłodnicy wody, montowanego na ścianie natychmiastowego podgrzewacza wody, butelki do oczyszczania wody, dzbanka na wodę itp.

Firma zajmuje powierzchnię 6000 metrów kwadratowych. Ma dogodne położenie geograficzne i wygodny transport. Firma oferuje różne produkty i różne linie produktów. Posiada certyfikat ISO9000, a także ukończył badania i rozwój, kontrolę jakości, sprzedaż i serwis posprzedażny itp. Filtry wewnątrz produktów zgodnie ze standardem NSF 42. Posiadamy również własne laboratorium filtrów do testowania funkcji filtrów. Filtry wewnątrz naszych produktów są dezynfekowane w wysokiej temperaturze, spawaniem ultradźwiękowym, dezynfekcją UV, a wszystkie parametry testowe są zgodne z kryterium wody pitnej.

Naszymi celami są Jakość prowadzi do rynku, a doskonalenie prowadzi do postępu, Postawa jest wszystkim, detal jest wszystkim, Weź naukę i technologię jako siłę napędową, żyj z jakością, Klient jest naszym bogiem, jakość jest wymaganiem Boga

Jesteśmy zgodni z „innowacjami wysokiej jakości, aby zdobyć rynek, zarządzanie w dobrej wierze oddało przyszłość”. filozofia, rygorystyczny i drobiazgowy styl pracy, niedrogie produkty, staramy się budować krajowe materiały opakowaniowe najwyższej jakości marki. Chcemy nawiązać przyjaźń i lojalną współpracę, stworzyć błyskotliwy z całym światem!

Historia

Dostarczamy nasze produkty do różnych klientów z różnych krajów. Specjalnie na rynek europejski, rynek australijski itp

Usługa
NINGBO DOBRE ŹRÓDŁO WODY OCHRONA ŚRODOWISKA URZĄDZENIE ELEKTRYCZNE CO., LTD

może podjąć się usługi OEM dla naszego mini dozownika wody chłodzącej, ściennego podgrzewacza do natychmiastowej wrzenia itp. z naszymi różnymi rodzajami produktów, aby spełnić wymagania klientów na całym świecie

Siła: Siła wynikająca z konkurencyjności rynkowej, siła okazała się odzwierciedlona na rynku, udowadniamy.

Pasja: Bogaty duch naszej marki, żywy zespół, solidne podstawy, perspektywy branżowe, jasne programowanie celów, nasza pasja z większej pewności siebie.

Zespół: Od wielu lat zanurzony w praktyce, międzynarodowy krajowy i międzynarodowy przemysł oraz umiejętności zawodowe i kwalifikacje zawodowe, profesjonalizm oraz silny i pełen życia.

Zdolność: Test zdolności pierwszego kroku myśli, a zdolność drugiego kroku testu ma działać, trzeci krok jest wynikiem, pozwól nam inspekcja krok po kroku potwierdza.

Wizja: Wiodące marki w branży to jeden z naszych procesów. Naszym celem jest stać się marką pracowników, partnerów, konsumentów, szacunku i miłości.

Uwaga: Przywiązujemy wagę do powrotu personelu, przywiązujemy również wagę do interesów partnerów, zawsze zwracamy uwagę na interesy konsumentów, bardziej dbamy o użyteczny wkład w sprawy społeczne, środowiskowe.

Bezpłatne oznaczanie próbek
Oferujemy szybką 12-godzinną reakcję przedsprzedażową i bezpłatne konsultacje. Wszelkie wsparcie techniczne jest dostępne dla użytkowników.
Ścisła kontrola jakości produkcji
Zastosuj zaawansowany sprzęt testujący i skonfiguruj kompletny i ścisły system kontroli jakości, który zapewni doskonałą jakość naszych produktów.
Szybka dostawa 1-7 dni
Mamy masową produkcję i zapasy i gotowy przedmiot, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni. W przypadku dużych maszyn i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako klienta priorytetowego i wyprodukujemy Twój ładunek po raz pierwszy.

24-godzinny serwis posprzedażny

Czas reakcji: po otrzymaniu powiadomienia od użytkownika zapewniamy całodobową pomoc techniczną po sprzedaży.
Badanie telefoniczne: nasz zespół posprzedażowy będzie co miesiąc telefonował do użytkownika w okresie gwarancyjnym, aby monitorować warunki pracy produktów oraz w razie potrzeby odkryć i rozwiązać problemy.
Zapewnia OE M: dostosuj nasze współbieżne produkty zgodnie z wymaganiami dystrybutorów, w tym specyfikacją, out-case, logo klienta, w oparciu o nasze obecne produkty z istniejącym standardem.

Nasz zespół
Mamy doświadczony zespół techniczny, który zawsze ściśle kontroluje jakość produktu, skupiając się na doświadczeniu użytkownika każdego produktu, poprzez ciągłą aktualizację automatycznych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia jakości produktu. Tymczasem nasz zespół badawczo-rozwojowy zawsze był zaniepokojony ciągłą reformą technologii produkcji i zmieniającym się popytem na rynku, aby iść z duchem czasu i wprowadzać innowacje we własnych koncepcjach projektowych.

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków, a my zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryć piękno życia. Cenimy czas, który razem uczymy się i uczymy.

Na początku każdego miesiąca będziemy wyznaczać własne cele i ustalać nagrody z góry. Jeśli jakaś grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy. Barwne działania na naszych drzwiach. Ciesz się życiem.