Dozownik gorącej wody niebieski kolor z wymaganą temperaturą i objętością

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OEM
Orzecznictwo: CE,CB, LFGB, SGS
Numer modelu: GWS-122-B
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe OEM lub brązowy karton transportowy
Czas dostawy: Jak zwykle w ciągu 20-25 dni od potwierdzenia zamówienia
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500szt dziennie
Materiał produktów: Z tworzyw sztucznych Kolor produktów: do zrobienia w oparciu o wymagania klienta
Funkcje produktów: 3 sekundy, aby uzyskać wrzącą wodę Użycie produktów: rodzina, biuro, hotel itp
pakiet produktów: w oparciu o standard klienta
High Light:

mały gorący dozownik zimnej wody

,

dozownik wody w proszku

Dozownik gorącej wody niebieski kolor z wymaganą temperaturą i objętością

Wprowadzenie produktów:

Dziękujemy za korzystanie z wielofunkcyjnej nagrzewnicy wielofunkcyjnej nowej generacji z funkcją i funkcjami:

(1) Wydajność wody w ciągu 3 sekund, przegotowanej wody bez oczekiwania

(2) Inteligentne sterowanie programem, woda wyjściowa o wymaganej temperaturze i objętości, obsługa uproszczona.

(3) Modny i wykwintny wygląd, wysoka jakość.

(4) 3 kroki ochrony przed suchobiegiem w sekwencji, alarm poziomu cieczy, rezystor termiczny i kontrola temperatury.

Zasada działania i przebieg procesu

Po naciśnięciu przycisku "Ciepła woda" po raz pierwszy (w elemencie grzejnym musi być woda), element grzewczy z grzałki elektrycznej podgrzeje się najpierw na 2-3 sekundy, a następnie uruchomi się pompa elektromagnetyczna , aby pozwolić przegotowanej wodzie z Wymagana temperatura wody w elemencie grzejnym na wyjściu i dostarczanie wody w przezroczystym zbiorniku wody do elektrycznego elementu grzewczego z membraną grzewczą w międzyczasie do przejściowego ogrzewania i zagwarantować wymaganą objętość wyjściową. Dla kolejnej drugiej wydajności wody, nie trzeba czekać!

1. Parametry techniczne i schematy elektryczne

1. Napięcie znamionowe: 220 V ~ 2. Częstotliwość znamionowa: 50 Hz
3. Moc znamionowa: 2200W 4. Źródło wody: Miejska woda bieżąca (zalecana czysta woda)
5. Temperatura otoczenia: 5 ℃ -38 ℃ 6. Wilgotność otoczenia: ≤90%
7. Wydajność podgrzewania wody: 20 l / h (≥ 90 ℃)
8. Zużycie energii: 0,2 kW · h / 24h
9. Ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym: Klasa I

10. Standardowa zgodność:

Diagram struktury

Nie. Częściowe imię Ilość. Nie. Częściowe imię Ilość.
1 Pojemnik na wodę 1 15 Czujnik temperatury kuli 1
2 Siatka ze stali nierdzewnej 1 16 Wlot wody 3-kierunkowy 1
3 Maska wylotowa wody 1 17 Wlot wody w zbiorniku wody 1
4 Listwa wykończeniowa LOGO 1 18 Główna płytka sterowania 1
5 Uchwyt odprowadzający wodę 1 19 Wspornik w kształcie litery L 1
6 Wylotowa rura silikonowa 1 20 Zbiornik wodny 2
7 Wyświetl deskę wykończeniową 1 21 Floater 1
8 Przedni panel 1 22 Czapka Floater 1
9 Wyświetlacz ciekłokrystaliczny 1 28 Pokrywa jednowarstwowa 1
10 Element grzewczy 1
11 Ręczna regulacja temperatury 1
12 Baza 1
13 Pompa elektromagnetyczna 1
14 Rura odprowadzająca pompę elektromagnetyczną 1

Obsługa i użytkowanie

Instrukcja obsługi funkcji przycisku:

1. Przycisk "Ilość wody":

Każde naciśnięcie przycisku "Water volume" spowoduje, że ekran krąży pomiędzy dużym, średnim i małym kubkiem (Preset big 500ml, medium 250ml, small 160ml), dopóki wybór nie zostanie zakończony, domyślnie jako mały.

2. Przycisk "Temperatura wody":

Każde naciśnięcie przycisku "Temperatura wody" spowoduje wyświetlenie ekranu w zakresie 99 ℃, 85 ℃, 75 ℃ w górnej części wyświetlacza temperatury LH, ikona " "Poniżej zmieni się wraz z odpowiednią temperaturą, aż wybór zostanie zakończony. Domyślna temperatura wody wyjściowej to 99 ℃.

3. Przycisk "Ciepła woda":

Wcisnąć przycisk "Ciepła woda", woda wylotowa o wymaganej objętości i temperaturze, miga odpowiednia ikona objętości wody, aż do zakończenia jednej szklanki wody, automatycznie zatrzyma ogrzewanie i wylot. W trakcie tego procesu, po jednokrotnym naciśnięciu przycisku "Ciepła woda" ogrzewanie i wylot natychmiast się zatrzymają. Lepiej nie pić pierwszych kilku filiżanek podczas pierwszego użycia.

4. Przycisk "Child lock":

Wciśnij przycisk "Child lock" na 3 sekundy, nie wchodząc w stan ciepłej wody, na wyświetlaczu pojawi się ikona " "; powrócić do funkcji wypływu ciepłej wody, jeśli tylko ponownie naciskasz przycisk "Blokada przed dziećmi" przez ponad 3 sekundy, a ikona " "Na wyświetlaczu zgaśnie w międzyczasie.

5. Przycisk "Normalna temperatura":

Wciśnij ten przycisk, działa pompa elektromagnetyczna, ale element grzewczy nie działa, ikona "" na wyświetlaczu będzie migać w międzyczasie, wylot wody da wodę w normalnej temperaturze, wylot wody zatrzyma się, jeśli tylko ponownie wciśniesz ten przycisk , w międzyczasie zgaśnie ikona "".

6. Alarm braku wody:

Podczas wylotu ciepłej wody, kiedy poziom wody w przezroczystym zbiorniku wody jest niższy niż minimalna linia podziałki, będzie to kolejno 3 sygnały ostrzegawcze, ikona " "Na wyświetlaczu miga i przypomina brak wody, przestać dostarczać ciepłej wody; w tym momencie przycisk "Normalna temperatura" nadal działa normalnie. Wystarczy dodać wodę, system powróci do normalnego stanu po podniesieniu poziomu wody, inne operacje nie są wymagane.

Użytkowanie operacji:

Po instalacji i debugowaniu i zrozumieniu funkcji użycia przycisku, teraz można go normalnie używać.

1. Gorący wate r: Najpierw umieść kubek na pojemniku na wodę, z wyrównanym środkiem z wylotem wody, następnie naciśnij przycisk "Temperatura wody", wybierz temperaturę ciepłej wody, następnie naciśnij przycisk "Water volume", wybierz ilość wody i wcisnąć na końcu przycisk "Ciepła woda", wylot wody natychmiast da ciepłą wodę, nie trzeba naciskać przycisku i pracować, po podaniu wymaganej objętości wody, automatycznie zatrzyma ogrzewanie i wypływ wody. Temperatura wody odniesienia: 99 ℃ dla tee, 85 ℃ dla kawy, 75 ℃ dla mleka.

Przy wytwarzaniu pierwszego kubka gorącej wody chwilowo może nastąpić parowanie przez około 1-2 sekundy, jest to spowodowane tym, że program dostosowuje się do różnych warunków otoczenia i jest to normalne.

2. Woda o normalnej temperaturze : Nacisnąć przycisk "Normalna temperatura" bezpośrednio, woda będzie dostępna od razu, jeśli zostanie podana gorąca woda, element grzejny będzie miał resztkowe ciepło, dzięki czemu temperatura wody może być wyższa, naciśnij "Normalna temperatura "Ponownie, aby zatrzymać normalną temperaturę wody.

3. Jeśli nie zamierzasz używać przez krótki czas, uruchom funkcję "Zabezpieczenie przed dziećmi".

4. Jeśli w zbiorniku na wodę znajduje się woda resztkowa, wyjmij skrzynkę na wodę i usuń resztki wody.

Uprzejmości

1. Proszę umieścić urządzenie na suchym i wentylowanym stałym i stabilnym stole lub ławce z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

2. Nie należy spryskiwać wodą i płynem szybkiej grzałki.

3. Staraj się nie używać, jeśli temperatura otoczenia przekracza zakres użytkowania, aby uniknąć uszkodzenia i wpływu na normalne użytkowanie.

4. Nie pozwalaj dzieciom na działanie lub zabawę.

5. Nie modyfikuj wtyczki elektrycznej samodzielnie ani nie przedłużaj kabla zasilającego urządzenia.

6. Proszę wyciągnąć wtyczkę elektryczną i odciąć zasilanie, jeśli przez dłuższy czas nie będzie w domu żadnej osoby.

7. Zabrania się wkładania lub wyciągania wtyczki elektrycznej w celu podłączenia lub odcięcia zasilania podczas użytkowania.

8. Ta maszyna jest elektrycznym urządzeniem gospodarstwa domowego z "Grade I". Ochrona przed porażeniem prądem, należy używać oddzielnego 3-pinowego gniazda z niezawodnym uziemieniem, który nie jest do użytku publicznego z innymi urządzeniami elektrycznymi, elektryczność domowa powinna mieć zabezpieczenie przed wyciekiem elektrycznym.

9. Jeśli urządzenie ma wadliwe działanie, takie jak nienormalny dźwięk lub dziwny zapach itp., Wyciągnij wtyczkę elektryczną i skontaktuj się z działem serwisowym lub producentem, zlecić naprawę przez profesjonalny personel serwisowy, uszkodzony kabel zasilający musi zostać wymieniony przez profesjonalnego personel serwisowy w celu uniknięcia zagrożeń.

10. Zdejmij miskę, dopóki woda nie kapie z wylotu wody, aby uniknąć oparzenia.

11. Aby uniknąć niebezpieczeństwa związanego z błędem resetowania wyłącznika termicznego , urządzenie nie powinno być zasilane przez zewnętrzne urządzenie przełączające, takie jak timer lub połączenie z komponentami ogólnego przeznaczenia do podłączania lub odcinania obwodu.

Sposób konserwacji i odkamieniania

Konserwacja:

  1. Przezroczysty zbiornik na wodę tej maszyny powinien być regularnie czyszczony. W przypadku plam lub kurzu na ciele, użyj miękkiej szmatki delikatnie zwilżonej z odrobiną detergentu; nie czyścić bezpośrednio rozpylając wodę lub wytrzeć rozpuszczalnikami, takimi jak alkohol i benzyna itp.]

Metoda odwapniania:

  1. Umieść ocet stołowy 1,0L o stężeniu 8 O po tłumieniu w przezroczystym zbiorniku wody.
  2. Umieść pojemnik pod wylotem wody.
  3. Naciśnij przycisk "Normalna temperatura", utwórz 2-3 małe filiżanki wody o normalnej temperaturze (Weź jako przykład filiżankę z papieru jednorazowego użytku); następnie wybierz tryb "99 ℃ Herbata", przygotuj 2-3 małe filiżanki gorącej wody. Powtórz ten krok 2-3 razy; następnie zapakuj resztki octu stołowego do przezroczystego zbiornika na wodę i napełnij przezroczysty zbiornik na wodę wodą do normalnej pracy, dopóki nie wyczujesz zapachu octu, a proces czyszczenia zostanie zakończony.
  4. Urządzenia nie należy zanurzać w wodzie.

1. Rozwiązywanie problemów

Nie. Opis awarii Analiza przyczyn Rozwiązanie
1 Wyświetlacz nie świeci po podłączeniu zasilania Obwód maszyny nie jest pod napięciem Wyciągnij i podłącz ponownie wtyczkę lub zmień gniazdo
2 Brak prawidłowego wylotu wody podczas pierwszego podgrzewania Brak wody w elemencie grzejnym Najpierw naciśnij przycisk "Normalna temperatura", upewnij się, że w elemencie grzejnym znajduje się woda
3 Woda zatrzymała się nagle podczas wylotu ciepłej wody Ochrona przed brakiem wody Napełnij wodą, spróbuj ponownie po podniesieniu pływaka
4 Objętość wody nie jest taka sama, podczas gdy ustawienie objętości wody jest takie samo Miejskie zasilanie elektryczne nie jest stabilne Dodaj stabilizowany zasilacz
5 Przyciski nie działają Maszyna znajduje się pod ochroną funkcjonalną Powróci do stanu normalnego po zakończeniu ostatniej funkcji
6 Wyświetlacz "E1" Błąd czujnika temperatury na wlocie wody Wymień czujnik temperatury na wlocie wody
7 Wyświetlacz "E1" Awaria termistora elementu grzejnego Wymień element grzewczy
8 Dziwny zapach w wodzie wylotowej Woda zbyt długo pozostaje w zbiorniku wody Oczyść maszynę

Jeśli powyższe rozwiązania nie działają, nie należy samodzielnie demontować urządzenia, należy skontaktować się z lokalnym punktem serwisowym lub serwisem producenta.

Zdjęcia produktów w następujący sposób:

Szczegóły kontaktu :

NINGBO DOBRE ŹRÓDŁO WODY ŚRODOWISKO OCHRONA ŚRODOWISKA ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD

Osoba kontaktowa: Jack Liu

Telefon kontaktowy: (86) 13884494576

E-mail: jackliu_qingqing@vip.126.com

Skype: jackliu06316

Wechat: Jackliu8886

Szczegóły kontaktu
Jack Liu

Numer telefonu : (86) 13884494576

WhatsApp : +(86)13884494576